Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası; Kişilerin yurt içi veya yurt dışı seyahatleri sırasında karşılaşabilecekleri sağlık risklerine karşı teminat altına alan özel sigorta türüdür.
Zaman kaybetmeyin, sigorta acentelerinden tüm Seyahat Sağlık Sigortası tekliflerini karşılaştırın.

Seyahat Sağlık Sigortası Nedir?

Seyahat Sağlık Sigortası; Kişilerin yurt içi veya yurt dışı seyahatleri sırasında karşılaşabilecekleri sağlık risklerine karşı teminat altına alan özel sigorta türüdür.
SSS Seyahat Sağlık Sigortası
Bisigortacı güvencesiyle
Bu branşta hizmet veren 171 sigortacıdan online teklif alın! Size en yakın sigortacıları doğru listeyebilmemiz için konum izninizi vermelisiniz.
Konum izinleri hakkında daha fazla bilgi alın.
Şimdi Teklif Alın

Bi'Sigortacı Kullanıcı Görüşleri

Uzman sigorta danışmanlarından aldıkları hizmet sonrası kullanıcılar ne dedi?

Merhaba, internette kredi kartı kullanmaktan çekinen biriyim. Bisigortacı ile en yakın sigortacıyı bularak araç sigorta poliçemi kredi kartsız kestirdim, sonrasında Mehmet Gençkan'nı ofisinde ziyaret ederek ödememi yaptım. Kendisine vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Serdar Kirazlı

Google'da Bireysel Emeklilik Sistemini araştırken sitenizdeki sigorta danışmanı Kevser Akkaya hanıma ulaştım. Kısa bir görüşme ile aklımdaki tüm soruları cevapladı. Bisigortaci.com'dan son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Kendi sigortacımı kendim seçtim.

Volkan Demirci

Çocuğum için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmak istiyordum. Bisigortacı'ya da bu konu hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için girdim. Çevremdeki en yakın sigortacıları sıraladı ve bu sayede semtimdeki en yakın sigortacı Erol Bey ile tanıştım ve son derece memnun kaldım.

Emrah Yamanlı
Sigortacı mısınız?