Özel Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası ; kapsam dahilinde ki kişilerin karşılaşacağı sağlık durumlarında orta çıkan sağlık masraflarını karşılayan sigorta ürünüdür. Kişilerin belirleyeceği kriterlere göre fiyat farklılıkları göstermektedir ( hastane seçimi ve teminatlar gibi )
Zaman kaybetmeyin,
Özel Sağlık Sigortası için Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın
Sigortacı Ara

Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Özel Sağlık Sigortası ; kapsam dahilinde ki kişilerin karşılaşacağı sağlık durumlarında orta çıkan sağlık masraflarını karşılayan sigorta ürünüdür. Kişilerin belirleyeceği kriterlere göre fiyat farklılıkları göstermektedir ( hastane seçimi ve teminatlar gibi )
ÖSS Özel Sağlık Sigortası
Bisigortacı güvencesiyle

Özel Sağlık Sigortası Teminatları Nelerdir?
Özel sağlık sigortasında poliçenizi sadece yatarak tedavileri kapsayan bir poliçe olarak isteyebilir yada hem yatarak hem de ayakta tedavilerinizi karşılamasını isteyebilirsiniz. Bu teminatlara ek olarak doğum teminatları da bulunmaktadır.

Yatarak Tedavilerde Bekleme Süresi Nedir ?
Özel sağlık sigortalarında yatarak tedavilerde bekleme süreleri mevcuttur, şirketlere göre farklılıklar göstermektedir,
örneğin ; sağlık sigortası poliçesine sahip olduktan 3 ay sonra yada 6 sonra yatarak tedavilerinizi kapsamaktadır gibi?

Doğum Teminatlarında Bekleme Süresi Nedir ?
Özel sağlık sigortalarında bulunan doğum teminatları yine şirketlere göre farklılık gösterebilir, ancak doğum teminatını aldıktan 1 yıl sonra doğum giderlerinizi karşılamaktadır. Yani hamilelik evresine gelmeden önce özel sağlık sigortanızı yaptırmış ve doğum teminatınızı ekletmiş olmanız gerekmektedir.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi Nedir ?
Yine şirketlere göre farklılık göstermek ile beraber örneğin; aynı sigorta şirketinde 3 yıl üst üste sigorta primlerinizi ödemeniz durumunda ( sağlık durumunuz kontrol edildikten sonra )sigorta şirketinin sizlere sunduğu önemli bir avantajdır.

Özel Sağlık Sigortasında Vergi İndirimi Var Mı?

Bazı sigortalarda vergi indirimi bulunmaktadır, daha önce bireysel emeklilik sisteminde vergi indirimi vardı ancak onun yerini artık daha makbul olan devlet katkısı yerini aldı. Özel sağlık sigortasında da vergi indirimi bulunmaktadır, bu verdi indirimi oranı %15'dir.

Bu branşta hizmet veren 81 sigortacıdan online teklif alın! Size en yakın sigortacıları doğru listeyebilmemiz için konum izninizi vermelisiniz.
Konum izinleri hakkında daha fazla bilgi alın.
Şimdi Teklif Alın

Bi'Sigortacı Kullanıcı Görüşleri

Uzman sigorta danışmanlarından aldıkları hizmet sonrası kullanıcılar ne dedi?

Merhaba, internette kredi kartı kullanmaktan çekinen biriyim. Bisigortacı ile en yakın sigortacıyı bularak araç sigorta poliçemi kredi kartsız kestirdim, sonrasında Mehmet Gençkan'nı ofisinde ziyaret ederek ödememi yaptım. Kendisine vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Serdar Kirazlı

Google'da Bireysel Emeklilik Sistemini araştırken sitenizdeki sigorta danışmanı Kevser Akkaya hanıma ulaştım. Kısa bir görüşme ile aklımdaki tüm soruları cevapladı. Bisigortaci.com'dan son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Kendi sigortacımı kendim seçtim.

Volkan Demirci

Çocuğum için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmak istiyordum. Bisigortacı'ya da bu konu hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için girdim. Çevremdeki en yakın sigortacıları sıraladı ve bu sayede semtimdeki en yakın sigortacı Erol Bey ile tanıştım ve son derece memnun kaldım.

Emrah Yamanlı
Sigortacı mısınız?