İşyeri Sigortası

İşyeri Sigortası; İş yerinizin içindeki eşyaları yangından, hırsızlıktan, depremden su baskınına kadar bir çok riske karşı koruma ve güvence altına alan çok geniş kapsamlı bir sigorta türüdür.
Zaman kaybetmeyin, sigorta acentelerinden tüm İşyeri Sigortası tekliflerini karşılaştırın.

İşyeri Sigortası Nedir?

İşyeri Sigortası; İş yerinizin içindeki eşyaları yangından, hırsızlıktan, depremden su baskınına kadar bir çok riske karşı koruma ve güvence altına alan çok geniş kapsamlı bir sigorta türüdür.
İS İşyeri Sigortası
Bisigortacı güvencesiyle

Teminat altına alınabilecek iş yerleri

Satış Yerleri, Atölyeler, Depolar,Fabrikalar, İmalathaneler, Ambar ve Ardiyeler Özellik Arzeden Yerler

İşyeri Sigortası Teminatları Nelerdir?

İş yeri sigortası teminatları şirketlere göre farklılık gösterebilir, teminatları ihtiyaçlar dahilinde sigortacınız ile belirleyebilirsiniz, belli başlı teminatlar aşağıdaki gibidir;

  1. Yangın, Yıldırım, İnfilak Teminatı
  2. İzolasyon yetersizliğinden kaynaklanan dahili su hasarları
  3. Deprem
  4. Makine Kırılmaları
  5. Hırsızlık
  6. Nakit para ve kıymetli evrak kayıpları


İsteğe bağlı olarak ek prim ödemek suretiyle;

Deprem ve Yanardağ Püskürmesini, Dolu, Sel ve Su Baskınını, Cam Kırılmasını, Taşınan Para, Emniyeti Suistimal, 3. Şahıs Sorumluluk, İşveren Sorumluluk, Tamirhane Sorumluluk, Otopark Sorumluluk, Asansör Sorumluluk, Ferdi Kaza, Makine Kırılması ve Elektronik Cihaz Hasarlarını da ek prim ile teminat altına alabilirsiniz.

İşyeri sigortası fiyatı alırken fiyatların farklı çıkmasının nedenleri; sigorta şirketinin poliçeye eklediği teminatlardan kaynaklanmaktadır. Bu noktada tekliflerde verilen cam kırılması teminatı, hırsızlık sigortası teminat bedelleri veya iş yerinde oluşan ekstra hasarlar için verilen ek teminatlar olup olmadığına bakmak gerekir. Primi düşük olan poliçeler iş yerinizi tam olarak korumuyor olabilir. Bu nedenle teminatları iyi incelemeniz gerekmektedir. Poliçe aşamasında sigortaya dahil olan teminatları dikkatli bir şekil de incelemezseniz eğer ki hasar anında zor durumda kalabilirsiniz.

Neden İş yeri Sigortası Yaptırmalıyım?

İş yerlerimizde bulunan eşyalarımızı, mallarımızı, elektronik cihazlarımız dan makinelere kadar, müşterilerimizden çalışanlarımıza kadar tüm taşınır ve taşınmaz mallar en uygun, en üretken çözümler ile birlikte işyeri sigortası ile güvence altına alabilirsiniz.

Büyük işletmelerin riskleri de büyük olur. Peki biz risklerimizi kime emanet edeceğiz? İş yerimizde bizlerle beraber çalışan ekip arkadaşlarımızın can güvenliklerini, özenle seçtiğimiz eşyalarımızı ve mallarımızı işyeri sigortası ile teminat altına almamız gerekmektedir.

İşyeri sigortası primlerini hesaplamak için öncelikle işyerinizin ve faaliyetlerinizin niteliği ile risk analizi yapılması gerekmektedir.

İş yerlerinize en küçük hasar bile gelmemesi için size özel iş yeri sigortanız var. Bisigortaci.com ile en yakın acentenizden fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bu nedenle ilk ve en önemli adım, formu doldurarak işyeri sigortası teklifinizi hemen isteyin.

İş yeri sigortası yaptırın , emeklerinizi korumaya alın.

Bu branşta hizmet veren 358 sigortacıdan online teklif alın! Size en yakın sigortacıları doğru listeyebilmemiz için konum izninizi vermelisiniz.
Konum izinleri hakkında daha fazla bilgi alın.
Şimdi Teklif Alın

Bi'Sigortacı Kullanıcı Görüşleri

Uzman sigorta danışmanlarından aldıkları hizmet sonrası kullanıcılar ne dedi?

Merhaba, internette kredi kartı kullanmaktan çekinen biriyim. Bisigortacı ile en yakın sigortacıyı bularak araç sigorta poliçemi kredi kartsız kestirdim, sonrasında Mehmet Gençkan'nı ofisinde ziyaret ederek ödememi yaptım. Kendisine vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Serdar Kirazlı

Google'da Bireysel Emeklilik Sistemini araştırken sitenizdeki sigorta danışmanı Kevser Akkaya hanıma ulaştım. Kısa bir görüşme ile aklımdaki tüm soruları cevapladı. Bisigortaci.com'dan son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Kendi sigortacımı kendim seçtim.

Volkan Demirci

Çocuğum için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmak istiyordum. Bisigortacı'ya da bu konu hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için girdim. Çevremdeki en yakın sigortacıları sıraladı ve bu sayede semtimdeki en yakın sigortacı Erol Bey ile tanıştım ve son derece memnun kaldım.

Emrah Yamanlı
Sigortacı mısınız?