İşyeri Sigortası

İşyeri Sigortası;İş yerinizin içindeki eşyaları yangından, hırsızlıktan, depremden su baskınına kadar bir çok riske karşı koruma ve güvence altına alan çok geniş kapsamlı bir sigorta türüdür.
Zaman kaybetmeyin,
İşyeri Sigortası için Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın
Sigortacı Ara

İşyeri Sigortası Nedir?

İşyeri Sigortası;İş yerinizin içindeki eşyaları yangından, hırsızlıktan, depremden su baskınına kadar bir çok riske karşı koruma ve güvence altına alan çok geniş kapsamlı bir sigorta türüdür.
İS İşyeri Sigortası
Bisigortacı güvencesiyle

Teminat altına alınabilecek işyerleri

Satış Yerleri,Atölyeler, Depolar,Fabrikalar,İmalathaneler,Ambar ve Ardiyeler Özellik Arzeden Yerler

İşyeri Sigortası Teminatları Nelerdir?

İşyeri sigortası teminatları şirketlere göre farklılık gösterebilir, teminatları ihtiyaçlar dahilinde sigortacınız ile belirleyebilirsiniz, belli başlı teminatlar aşağıdaki gibidir;

  1. Yangın, Yıldırım, İnfilak Teminatı
  2. İzolasyon yetersizliğinden kaynaklanan dahili su hasarları
  3. Deprem
  4. Makine Kırılmaları
  5. Hırsızlık
  6. Nakit para ve kıymetli evrak kayıpları

İş yeri sigortası yaptırın , emeklerinizi korumaya alın.

Bu branşta hizmet veren 68 sigortacıdan online teklif alın! Size en yakın sigortacıları doğru listeyebilmemiz için konum izninizi vermelisiniz.
Konum izinleri hakkında daha fazla bilgi alın.
Şimdi Teklif Alın

Bi'Sigortacı Kullanıcı Görüşleri

Uzman sigorta danışmanlarından aldıkları hizmet sonrası kullanıcılar ne dedi?

Merhaba, internette kredi kartı kullanmaktan çekinen biriyim. Bisigortacı ile en yakın sigortacıyı bularak araç sigorta poliçemi kredi kartsız kestirdim, sonrasında Mehmet Gençkan'nı ofisinde ziyaret ederek ödememi yaptım. Kendisine vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Serdar Kirazlı

Google'da Bireysel Emeklilik Sistemini araştırken sitenizdeki sigorta danışmanı Kevser Akkaya hanıma ulaştım. Kısa bir görüşme ile aklımdaki tüm soruları cevapladı. Bisigortaci.com'dan son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Kendi sigortacımı kendim seçtim.

Volkan Demirci

Çocuğum için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmak istiyordum. Bisigortacı'ya da bu konu hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için girdim. Çevremdeki en yakın sigortacıları sıraladı ve bu sayede semtimdeki en yakın sigortacı Erol Bey ile tanıştım ve son derece memnun kaldım.

Emrah Yamanlı
Sigortacı mısınız?