İnşaat All Risk Sigortası

Bisigortacı, sigorta arayışında olan kişilerle, en yakın sigorta uzmanlarını ücretsiz buluşturur.
İnşaat All Risk Sigortası Değiştir

İnşaat All Risk Sigortası Nedir?

İnşaat All Risk Sigortası ; türkiye'de bulunan tüm inşaat projelerinde, inşaat işlemlerinin başlandığı ilk aşamadan itibaren inşaat projesinin bitimine kadar ki sürede oluşabilecek tüm riskleri teminat altına alan bir sigorta ürünüdür.
İARS İnşaat All Risk Sigortası
Bisigortacı güvencesiyle

İnşaat All Risk Sigortası Teminatları Nelerdir ?

1-)Toprak çökmesi , toprak kayması ve deprem
2-)Fırtına , çığ, kasırga ve kar ağırlı
3-)Yangın ve yıldırım
4-) Sel , Seylak
5-) Hırsızlık ve hırsızlığa teşebbüs sonucu doğacak zararlar
6-) Araç çarpmaları
7-) Uçak düşmesi ve uçaktan herhangi bir parça düşmesi

Bu branşta hizmet veren 7 sigortacıdan online teklif alın! Size en yakın sigortacıları doğru listeyebilmemiz için konum izninizi vermelisiniz.
Konum izinleri hakkında daha fazla bilgi alın.
Şimdi Teklif Alın

Bi'Sigortacı Kullanıcı Görüşleri

Uzman sigorta danışmanlarından aldıkları hizmet sonrası kullanıcılar ne dedi?

Merhaba, internette kredi kartı kullanmaktan çekinen biriyim. Bisigortacı ile en yakın sigortacıyı bularak araç sigorta poliçemi kredi kartsız kestirdim, sonrasında Mehmet Gençkan'nı ofisinde ziyaret ederek ödememi yaptım. Kendisine vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Serdar Kirazlı

Google'da Bireysel Emeklilik Sistemini araştırken sitenizdeki sigorta danışmanı Kevser Akkaya hanıma ulaştım. Kısa bir görüşme ile aklımdaki tüm soruları cevapladı. Bisigortaci.com'dan son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Kendi sigortacımı kendim seçtim.

Volkan Demirci

Çocuğum için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmak istiyordum. Bisigortacı'ya da bu konu hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için girdim. Çevremdeki en yakın sigortacıları sıraladı ve bu sayede semtimdeki en yakın sigortacı Erol Bey ile tanıştım ve son derece memnun kaldım.

Emrah Yamanlı
Sigortacı mısınız?