Eğitim Sigortası

Eğitim sigortası çocuğunuzun eğitimi ile alakalı bir sigortadır. Vefat etmeniz ya da bir kazadan dolayı malul kalmanız halinde çocuğunuzun eğitimi yarım kalmaması için eğitim masraflarını karşılayan bir güvence hesabıdır. Şirketlere, yaşa, cinsiyete ve teminatlara göre farklılık göstermektedir.
Zaman kaybetmeyin, sigorta acentelerinden tüm Eğitim Sigortası tekliflerini karşılaştırın.

Eğitim Sigortası Nedir?

Eğitim sigortası çocuğunuzun eğitimi ile alakalı bir sigortadır. Vefat etmeniz ya da bir kazadan dolayı malul kalmanız halinde çocuğunuzun eğitimi yarım kalmaması için eğitim masraflarını karşılayan bir güvence hesabıdır. Şirketlere, yaşa, cinsiyete ve teminatlara göre farklılık göstermektedir.
ES Eğitim Sigortası
Bisigortacı güvencesiyle

Çocuklarımız bizler için en değerli varlıklardır. Onların en iyi şartlarda en iyi okullarda eğitim alabilmeleri için hiç bir şeyden kaçınmadan özenle çalışırız. Peki beklenmedik durumda onların eğitimlerinin nasıl karşılanacağını hiç düşündünüz mü?

Eğitim sigortası beklenmedik bir durumda çocuğunuzun eğitimine devam edebilmesi için onlara güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Toplu taşıma kazası, trafik kazaları ve diğer kazalar sonucunda yaşam kaybı olması veya daimi maluliyet olması durumunda, belirlemiş olduğunuz süre boyunca çocuğunuzun eğitim masraflarını karşılamaktadır.

Eğitim sigortasına sadece 1 defa ödeme yaparak çocuğunuzun eğitim güvencesini 20 yıla kadar güvenceye alabilirsiniz.

Eğitim Sigortası Teminatları Nelerdir ?
Çocuğunuzun yıllık eğitim ve öğrenim masrafı dikkate alınarak, istediğiniz teminat türünü belirleyebilirsiniz

Kimler Yaptırabilir ?
18-65 yaş arasındaki tüm ebeveynler ile eğitim süreci devam eden çocuğun herhangi bir yakını da, Eğitim Sigortasını yaptırabilirler. ( yaş aralığı şirketlere göre farklılık gösterebilir )

Primler Nasıl Hesaplanır ?
Eğitim sigortası için ödenecek primler, sigorta teminatına, sigorta ettiren kişinin yaşına ve çocuğun eğitim süresine göre hesaplanmaktadır.Sigorta primleri sizin seçmiş olduğunuz poliçede bulunan teminatlara göre değişiklik gösterir.

Çocuğunuzun eğitim giderlerini bir poliçe ile güvence altına alın. Eğitimi yarım kalmasın.

Uzman sigortacılardan en uygun Eğitim Sigortası fiyatlarını karşılaştır.

Bu branşta hizmet veren 21 sigortacıdan online teklif alın! Size en yakın sigortacıları doğru listeyebilmemiz için konum izninizi vermelisiniz.
Konum izinleri hakkında daha fazla bilgi alın.
Şimdi Teklif Alın

Bi'Sigortacı Kullanıcı Görüşleri

Uzman sigorta danışmanlarından aldıkları hizmet sonrası kullanıcılar ne dedi?

Merhaba, internette kredi kartı kullanmaktan çekinen biriyim. Bisigortacı ile en yakın sigortacıyı bularak araç sigorta poliçemi kredi kartsız kestirdim, sonrasında Mehmet Gençkan'nı ofisinde ziyaret ederek ödememi yaptım. Kendisine vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Serdar Kirazlı

Google'da Bireysel Emeklilik Sistemini araştırken sitenizdeki sigorta danışmanı Kevser Akkaya hanıma ulaştım. Kısa bir görüşme ile aklımdaki tüm soruları cevapladı. Bisigortaci.com'dan son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Kendi sigortacımı kendim seçtim.

Volkan Demirci

Çocuğum için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmak istiyordum. Bisigortacı'ya da bu konu hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için girdim. Çevremdeki en yakın sigortacıları sıraladı ve bu sayede semtimdeki en yakın sigortacı Erol Bey ile tanıştım ve son derece memnun kaldım.

Emrah Yamanlı
Sigortacı mısınız?