Zorunlu Deprem Sigortası Dask

Zorunlu Deprem Sigortası Dask ile doğal afet olan depremin yaratacağı maddi zararlardan dolayı meydana gelen maddi zararları karşılayan bir sigorta türüdür. Poliçenizde belirtilmiş limitler ve teminatlar dahilinde , zararlar nakit olarak karşılar.
Zaman kaybetmeyin, sigorta acentelerinden tüm Zorunlu Deprem Sigortası Dask tekliflerini karşılaştırın.

Zorunlu Deprem Sigortası Dask Nedir?

Zorunlu Deprem Sigortası Dask ile doğal afet olan depremin yaratacağı maddi zararlardan dolayı meydana gelen maddi zararları karşılayan bir sigorta türüdür. Poliçenizde belirtilmiş limitler ve teminatlar dahilinde , zararlar nakit olarak karşılar.
DASK Zorunlu Deprem Sigortası Dask
Bisigortacı güvencesiyle

Zorunlu Deprem Sigortası DASK Yaptırmazsam Ne Olur?

305 sayılı Afet Sigortaları Kanunu gereğince tapu ve elektrik/ su aboneliği işlemleri yapmak istediğiniz zaman Zorunlu Deprem Sigortası Dask şartı aranmaktadır..

Eviniz için alım satım ya da kiralama gibi tasarruf işlemleri yapamazsınız.
Tapu tescil işlemlerinizi yapamazsınız
Zorunlu deprem sigortasını dask yaptırmaz iseniz konut kredisi, konut yapma yardımı ve depremden dolayı binanın hasar alması durumunda devletin sunduğu yardımlardan hiç bir şekilde faydalanamazsınız. Bundan dolayısı ise tüm masraflar cebinizden çıkacaktır.
Zorunlu Deprem Sigortası Dask yaptırıldığında ise bu gibi kotü durumlar ile karşılaşmazsınız , deprem sigortanızın dahilinde hasarlarınız karşılanır.

Dask'ın Açılımı Nedir?

Zorunlu deprem sigortası yani Dask'ın açılımı Doğal Afetler Sigorta Kurumu'dur

Zorunlu Deprem Sigortası Dask Teminatları Nelerdir ?

Aşağıda bulunan bölümlerin hepsini yada bölümlere ayırarak zorunlu deprem sigortası teminatı altına alabilirsiniz

  1. Temeller
  2. Ana duvarlar
  3. Bağımsız bölümleri ayıran ortak duvarlar
  4. Bahçe ve istinat duvarları
  5. Tavan ve tabanlar
  6. Merdivenler ve Asansörler
  7. Sahanlıklar
  8. Koridorlar
  9. Çatılar ve Bacalar.

Zorunlu Deprem Sigortası Dask'ın Azami Teminat Tutarı Nedir ?

1 Ocak 2016 tarihinden itibaren bütün yapı tiplerinde Dask teminatı 160 Bin TL’dir.

Bu branşta hizmet veren 314 sigortacıdan online teklif alın! Size en yakın sigortacıları doğru listeyebilmemiz için konum izninizi vermelisiniz.
Konum izinleri hakkında daha fazla bilgi alın.
Şimdi Teklif Alın

Bi'Sigortacı Kullanıcı Görüşleri

Uzman sigorta danışmanlarından aldıkları hizmet sonrası kullanıcılar ne dedi?

Merhaba, internette kredi kartı kullanmaktan çekinen biriyim. Bisigortacı ile en yakın sigortacıyı bularak araç sigorta poliçemi kredi kartsız kestirdim, sonrasında Mehmet Gençkan'nı ofisinde ziyaret ederek ödememi yaptım. Kendisine vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Serdar Kirazlı

Google'da Bireysel Emeklilik Sistemini araştırken sitenizdeki sigorta danışmanı Kevser Akkaya hanıma ulaştım. Kısa bir görüşme ile aklımdaki tüm soruları cevapladı. Bisigortaci.com'dan son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Kendi sigortacımı kendim seçtim.

Volkan Demirci

Çocuğum için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmak istiyordum. Bisigortacı'ya da bu konu hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için girdim. Çevremdeki en yakın sigortacıları sıraladı ve bu sayede semtimdeki en yakın sigortacı Erol Bey ile tanıştım ve son derece memnun kaldım.

Emrah Yamanlı
Sigortacı mısınız?