Dijital Sigortacılık Genel Uncategorized Yaşam

Quick Sigorta Q-Kimlik Sigortası

Eylül 25, 2019 4 min read

Quick Sigorta Q-Kimlik Sigortası

Okuma Süresi: 4 Dakika

Quick Sigorta Q-Kimlik Sigortası ile birlikte kimlik bilgilerinizi güvence altına alın.Dijitalleşen dünya ile birlikte kimlik ve kart bilgilerimizi her yerde kullanır olduk. Hayatımıza büyük bir hız ve kullanışlılık açısından kattığı değer tartışılmaz olsa da Kimlik bilgilerimiz dijital dünyada bir çok tehdit altında. Her gün kullandığımız banka işlemlerimizde bilgisayarımızda Atmlerde birçok yerde kimlik bilgilerimizi kullanıyoruz.

Quick Sigorta Q-Kimlik Sigortası Neleri Kapsar?

Kimlik Koruması: Eğer hassas kimlik bilgilerinize ulaşılır ve aleyhinizde kullanırsa hukuki süreçleriniz için masraflarınızlarını teminat alır.

Kimlik hırsızlığı 3. kişilerin kimliğini genellikle o kişiye ait finansal imkanlara ulaşmak, kendi menfaatine ve çoğunlukla da kimlik sahibinin zararına kullanılmasıdır. En büyük maliyeti gerçek kimlik sahibinin itibar kaybının yanı sıra, ortaya çıkan sorunlar karşısında kendisini savunması için ayıracağı zaman ve bu hukuki ve idari işlemlerin ekonomik maliyeti olmaktadır.

quick-sigorta
Quick Sigorta E-kimlik Koruma

Kişisel Bilgisayar Koruması: BitDefender Total Security ile sanal dünyadan gelebilecek tehditlere karşı hassas bilgilerinizi güvence altında.Böylelikle online alışverişlerinizde kart bilgilerinizin güvenliğini sağlamış olursunuz.

Bu paket ile birlikte intertten alışveriş yaparken veya bankacılık işlemlerinizi online olarak yaparken içiniz rahat olucak. Sizi virüsler, korsanlar, online sahtecilik, kimlik hırsızlığı gibi tehditlerden korur.Bitdefender Total Security ile performansınız ve pil ömründen ödün vermeden Windows, macOS, Android ve iOS cihazlarınız için sibergüvenliği kapsayan eksiksiz yeni bir çözüme sahip olacaksınız

https://www.bisigortaci.com/blog/trafik-kazalarinda-ne-zaman-trafik-polisini-cagirmalisiniz/

Yeni teknolojiler hayatımızı oldukça kolaylaştırdı. Her gün onlarca yeni virüs türü çıkmakta. Ancak bir o kadar da yeni tehditle tanışıyoruz. Tanıdığınız, güvenlik vaadi yüksek site ve markalardan alışveriş yapmayı tercih edin. Ayrıca ödeme işlemleri sırasında, web tarayıcınızın sağ alt köşesinde güvenlik standardı anlamına gelen kilit ikonunu kontrol edin. Böyle olmayan sayfalarda ödeme bilgilerinizi paylaşmayın.

Bitdefender Total Security ile performansınız ve pil ömründen ödün vermeden Windows, macOS, Android ve iOS cihazlarınız için sibergüvenliği kapsayan eksiksiz yeni bir çözüme sahip olacaksınız.

Bitdefenfer, kullanıcıların cihazını koruduğu gibi gizliliğini de korur.

Ödüllü güvenlik teknolojisi, sistem kaynaklarını yoran, veri hırsızlığı yapan, ödeme bilgileriniz çalan ve fidye talep etmek için verilerinizi elinde tutan kötü amaçlı yazılımlar gibi bütün siber tehditlere karşı koruma sağlar

quick-sigorta-ekimlik-sigortasi
Quick Sigorta Q-Kimlik Sigortası

Şifre Koruması: Banka ve finansal işlerinizde kullandığınız şifre bilgilerinizin ele geçirilmesi durumda yaşayacağınız ekonomik kayıplara karşı önlem almış olursunuz.

Sadece finansal veya yatırım kurumlarının web şubelerine erişim sırasında kullandıklarınız değil, e-posta adresleriniz, sosyal medya hesaplarınız, diğer üyelik ve abonelikleriniz için kullandığını şifrelerinizi kısa, kolay ve tahmin edilmesi kolay olanlardan tercih etmeyin. Doğum tarihiniz, soyadınız vs gibi. Büyük harf, küçük harf, rakam ve diğer karakterleri içeren şifrelerinizin casus algoritmalar tarafından tahmin edilmesi hemen hemen imkansızdır. Oysa basit olan şifrelerin tahmin edilmesi dakikalar içinde başarılabilir.

E-Devriye: Tüm kişisel ve finansal bilgilerinizi kimlik hırsızlığı ihtimaline karşı internetin güvensiz dünyasında tarar ve herhangi bir risk tespit edildiğinde olası zararlar çok büyümeden tedbir almanız için size haber verir.

Atm Hırsızlığı Koruması: Atm üzerinden yaptığınız işlemler sonrası gasp ve kapkaç gibi durumlar için kendinizi koruma altına alırsınız.

Özel Kimlik Sahtekarlığı Uzmanı: Alanında uzman kişilerden oluşan ekip ile danışmanlık hizmeti alır size özel gerçekleşen senaryolarda aktif aksiyon alırsınız.

Kimlik hırsızlığı mağduru olan sigortalılar Müşteri Hizmetlerini arayarak Uzman Müşteri Temsilcisiyle durumu bildirerek destek isteyebilelir. Kimlik Sahtekârlığı Uzmanı müşteriyle bağlantıya geçerek sorunun giderilebilmesi, müşterimizin isminin temize çıkarılabilmesini hedefleyen danışmanlık verir, durumunuza özel aksiyon planları hazırlayacak ve ilgili kurumlarla müşteri adına görüşmeler yaparak sürecin hızlıca çözümlenmesini sağlamaya destek olur. Böylece müşteri bu süreçte yalnız olmayacak, telaş ve panik içinde en doğru adımları keşfetmekle zaman kaybetmemiş olacak.

TEMİNATLAR NELERDİR?

Ferdi Kaza (İsteğe bağlı)5.000 ₺
Kimlik Hırsızlığı

  • Hukuki Harcamalar
  • Gelir Kaybı
  • Seyahat Masrafları
  • İletişim Masrafları
20.000 ₺
Kişisel Şifre Çalınma5.000 ₺
Kimlik Yenileme1.000 ₺
ATM Hırsızlık2.500 ₺
Teminat dışında kalan haller nelerdir?

 

sigorta is ilani

 

Bu Yazıyı Puanlar Mısınız ?
Bu Yazının Ortalama Puanı
[Total: 0 Average: 0]
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir