Bizden Haberler Genel

Kurumsal Şirketler İçin Sigorta İhale Modülü

Haziran 17, 2019 2 min read

Kurumsal Şirketler İçin Sigorta İhale Modülü

Okuma Süresi: 2 Dakika

Bisigortaci.com ekibi olarak 2016 yılından bu yana sadece bireysel sigorta müşterileri ile sigorta acentelerini buluşturduk. 6 aylık bir uğraş sonucunda kurumsal şirketlerin sigorta satın alma süreçlerini kısaltacak, daha şeffaf bir  sigorta satın alma süreci gerçekleştireceği bir sigorta ihale modülü geliştirdik.  https://www.bisigortaci.com/kurumsal/tanitim/ sayfasından ihale detaylarını inceleyebiliriniz.

Ekibimizin hazırladığı bulut tabanlı kurumsal sigorta modülü ile, toplu olarak kurumsal sigorta talebi oluşturabilir, profesyonel sigorta acentelerinden online olarak ihale fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Sigorta ihalesi nasıl oluşturulur ?

Öncelikle https://www.bisigortaci.com/kurumsal/kayit/ adresinden kurumsal şirketinizin kaydını yapmanız gerekiyor. Kayıt yaptırırken kişisel bilgiler ve şirketinizin bilgileri gerekmektedir.

Kurumsal İhale Kayıt

 

Hangi sigorta ihalesini oluşturacağınızı seçin

Kurumsal ihale modülünde bir çok sigorta ürününü bulabilirsiniz ancak ilk versiyonumuzda en çok talep edilen ürünleri listeye ekledik. Örneğin ; trafik sigortası ihalesi oluşturacaksınız, ihale oluştur butonuna tıklıyorsunuz.

https://www.bisigortaci.com/blog/trafik-kazalarinda-ne-zaman-trafik-polisini-cagirmalisiniz/
Kurumsal Sigorta İhale Modülü

 

Trafik ve kasko için kurumsal sigorta teklifi

Kurumsal teklif oluştururken boş olan kutucukları doldurmanız gerekmektedir, araç sayısı, daha önce aldığınız fiyat , beklentileriniz var ise hepsini bir ekranda doldurabilirsiniz. Gerekli yerleri doldurduktan sonra kaydet butonuna basmanız ihalenizi oluşturduğunuz anlamına geliyor

 

Oluşturulan ihaleler kısmı

Oluşturduğunuz tüm ihaleleri tek bir ekran üzerinden takip edebilirsiniz. Hangi ihaleye kaç acentenin teklif verdiğini, ortalama fiyatlarını görebilirsiniz.

 

Kurumsal ihale fiyatları tek bir ekranda

Sigorta acentelerinin yada brokerlerinin verdiği fiyatları tek bir ekranda karşılaştırabilirsiniz, hangi acentenin hangi sigorta şirketinden ne kadar fiyat verdiği, poliçe detayı ve açıklamasını okuyabilirsiniz.Sigorta acentelerine verdiğimiz özel numalardan istediğiniz acenteye ulaşabilirsiniz. Acenteleri aradığınızda karşı tarafta numaranız görünmemektedir. İstediğini zaman sigorta ihale sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Kurumsal Sigorta Fiyatları

Bu Yazıyı Puanlar Mısınız ?
Bu Yazının Ortalama Puanı
[Total: 2 Average: 5]

bisigortaci.com Blog Editörü
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir