Genel Otomobil

Burçlara Göre Araba Marka Modelleri ?

Temmuz 8, 2019 4 min read

Burçlara Göre Araba Marka Modelleri ?

Okuma Süresi: 4 Dakika

Burçlar Ve Araba Modelleri Arasındaki İlişki

Son yıllarda iyiden iyiye kitlelere yayılan astroloji yani halk arasındaki tanımıyla burçların, renk seçimlerinden meslek seçimlerine ve hatta ana karakter özelliklerine kadar birçok şeyi doğrudan etkilediği düşünülüyor. Peki acaba burçlar araba modelleri ile ilişkilendirilebilir mi? İsterseniz hazırladığımız burçlara göre arabalar rehberini okuduktan sonra buna siz karar verin!

Koç burcunun Arabası:

Jeep Renegade Sport

Zeki, maceracı, her daim enerjik ve keşfetmeye meraklı bir burç olan koç için en uygun arabalardan biri, sınırsızca doğayı keşfetmesine imkan tanıyacak Jeep Renegade Sport.

Boğa burcu:

Bmv x2
BMW X2

Konforlu ve güvenli ortamlara düşkünlüğü ve keskin duyuları ile ünlü boğa burçları için BMW’nin şahane SUV’si BMW X2 en uygun araba modelleri arasında sayılabilir.

https://www.bisigortaci.com/blog/trafik-kazalarinda-ne-zaman-trafik-polisini-cagirmalisiniz/

İkizler burcu:

 

Hava grubu burçlarından olan ikizler, esnek ve uyumlu karakteriyle dikkati çeker. Gezmeyi,  eğlenmeyi ve yeni olan her şeyi çok seven ikizler burçları tüm koşullara hızlıca uyum sağladıkları için onlara en uygun araba modellerinden biri de Nissan Juke olacaktır.

En uygun trafik sigortası

Yengeç burcu:

 

Kendi güvende hissetmeyi seven ve ailesine çok düşkün olan bir yengeç burcu için en iyi araba seçimlerinden biri, hiç kuşkusuz ki Volvo’nun geniş hacimli aile arabası V60!

Aslan burcu:

 

Aslan burçlarının ortak bir mottosu olsaydı kesinlikle “Canım kendim!” olurdu. Kendilerini şımartmayı çok seven bu burca mensup kişiler lüks otomobil modelleri ile adeta aşk yaşarlar. Bu yüzden aslan burcuna en uygun araba bize göre Aston Martin One77!

Başak burcu:

 

Titizlik, düzen ve dakiklik denince akla hemen başak burçları gelir. Analitik düşünce ve teknolojiyle de arası fazlasıyla iyi olan bu burcun arabası bizce 2019 araba modelleri arasında adeta parlayan Tesla Model 3.

Terazi burcu:

 

Sanatsal düşüncenin, zarafetin ve estetiğin burcu terazi için estetik kaygılar her zaman daha bir ön plandadır. Bu yüzden burçlara göre arabalar 2019 yılında terazi burcu için tasarım ödülü alan Alfa Romeo 4C Spider Italia en ideal araba modeli olabilir.

Akrep burcu:

 

Tutkunun, güçlü sezgilerin ve gizemin burcu akrep, arabalar konusundaki zevkiyle de diğer tüm burçlardan ayrılan bir burçtur. Burçlara göre arabalar söz konusu olduğunda da baskın özellikleri gereği güçlü ve iddialı modellere yönelecek akrepler için en uygun modellerden biri de Mercedes-Benz CLA.

Yay burcu:

 

Cömert, idealist, özgürlüğüne düşkün ve dost canlısı yay burçları bir anda plan yapıp en yakın arkadaşlarıyla bir hafta sonu kampına gidebilir. Bu eğlenceli ve beklenmedik planlara en uygun araba modellerinden biri de Toyota Hilux.

Oğlak burcu:

 

Disiplini, iş aşkı ve yönetme becerisi ile ön planda olan oğlak burcu, iş dünyasındaki sağlam imajını parlatacak karizmatik araba modelleri için ideal bir burçtur. Örneğin AUDI A4 oğlak burçlarına çok ama çok yakışabilir.

Kova burcu:

 

Özgür ruhlu, kontrol edilemez ve açık fikirli bir burç olan kova kendine has enerjisiyle her daim kitleleri peşinden sürüklemeyi başarır! Bu yüzden de kova burcunun ruhuna en uygun araç Ford Mustang Shelby olabilir.

Balık burcu:

Duygusallık, yaratıcılık ve küçük şeylerle mutlu olma denince akla hemen balık burçları gelir. Bu yüzden de bize göre burçlara göre arabalar skalasında balık burcuna düşen şirin ve minimal tarzıyla Nissan Micra!

 

Bu Yazıyı Puanlar Mısınız ?
Bu Yazının Ortalama Puanı
[Total: 7 Average: 3.3]

bisigortaci.com Blog Editörü
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir