Genel Özel Sağlık Sigortası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir ?

Temmuz 26, 2018

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir ?

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir ?

Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası, sgk anlaşmalı özel hastanelerde fark ücretlerinizi ödeyen bir özel sağlık sigortasıdır. Tamamlayıcı sağlık sigortası detayları sigorta şirketlerine göre değişmektedir. Bu yazımızda Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası nedir , Allianz tamamlayıcı sigorta fiyatları ve poliçe detaylarını okuyabilirsiniz. Geniş hastane ağına sahip olan Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası , sigortalı adaylarına bir çok imkanlar sunmaktadır; doğum teminatından, ömür boyu yenileme garantisine kadar bir çok avantajı Allianz sigorta da bulabilirsiniz.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Ayakta Tedavi Teminatları

  • Doktor muayenesi
  • Röntgen, fizik tedavi , tahliller , modern teşhis
  • Fizik tedavi
  • Muayene sonrası tahliler

Yatarak Tedavi Teminatları

  • Ameliyat Giderleri
  • Günübirlik tedaviler
  • Suni uzuv
  • Tıbbı malzeme
  • Evde bakım hizmeti
  • Ambulans teminatı
Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını Hangi Yaş Aralığındaki Kişiler Alabilir.

Tamamlayıcı sağlık sigortasında yaş aralığı şirketlere göre değişmektedir. Ancak Allianz sigortadan tamamlayıcı sigorta yaş aralığı 15 gününü doldurmuş yeni doğan bebeklerden başlayıp 55 yaşına kadar olan kişiler bu sağlık sigortası ürününü alabilirler.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi Var Mıdır ?

Allianz tamamlayıcı sağlık sigortasında, sigortalılar 3 yıl boyunca kesintisiz bir şekilde poliçelerini düzenli ödemeleri durumunda, sigortalı olan kişinin sağlık durumunu esas alınarak değerlendirilir ve ömür boyu yenileme garantisi verilebilir

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Doğum Teminatı Var Mıdır ?

Tamamlayıcı sağlık sigortasında doğum teminatı ek teminat olarak verilmektedir. Eğer doğum teminatını eklerseniz 12 ay bekleme süresi bulunmaktadır. 12 ay sonrası hamilelik giderlerinizi karşılamaktadır.

Yıllık 10 Defa Hastane Muayene Hakkı

Allianz tamamlayıcı sigortada poliçenizi yaptırdıktan sonra yılda 10 defa muayene hakkınız bulunmaktadır. Günlü her hangi bir muayene sınırı bulunmuyor.

Bekleme Süresi Var Mıdır ?

Tamamlayıcı sağlık sigortasının genelinde yatarak tedaviler için 3 aylık bir bekleme süresi bulunmaktadır.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 18 Yaşından Küçükler Tek Başına Sigortalanabilir Mi?

15 günlük ve 5 yaş arasında bulunan çocuklar tek başlarına sigorta kapsamına alınmamaktadır ancak bir ebeveynin de tamamlayıcı sigorta kapsamına girmesi halinde sigortalanabilir. 6-17 yaş arasındaki çocuklar tek başlarına sigortalanabilir, ödeyen 18 yaşından büyük ise herhangi bir problem olmamaktadır.

Cumartesi Günü ve Resmi Tatillerde Poliçemden Yararlanabilir Miyim?

Allianz Tamamlayıcı sağlık sigortanızı 7/24 kullanabilirsiniz , herhangi bir gün ve tatil kısıtlaması yoktur.

SGK yada BAĞKUR’um aktif değilse Allianz tamamlayıcı sağlık’dan faydanabilir miyim?

SGK’nız yada bağkurunuz aktif ise kullanabilrsiniz, ancak GSS yani genel sağlık sigortasından faydalanıyorsanız poliçenizi kullanabilirsiniz, GSS pasif olduğu vakit poliçenizden faydalanamayacaksınız.

Bütçenize Uygun Hastane Seçenekleri

Allianz tamamlayıcı sağlık sigortasında Turuncu ve Turuncu+ olarak iki adet tamamlayıcı sağlık sigortası ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Turuncu Network poliçenizi daha uygun bir fiyata getirmeniz için oluşturulmuş bir pakettir, sadece sgk anlaşmalı özel hastaneler ile bu ürüne özel yaptığı anlaşmalar dahilinde geçerlidir.

Turuncu +Network tamamlayıcı sağlık sigortası ise yukarıda yazılanlara ek olarak yalnızca belli branşlarda SGK anlaşması olan hastaneleri de kapsamaktadır.

Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi almak için 0212 709 78 56 nolu numaramızdan bize ulabilirsiniz yada bisigortaci.com/tamamlayici-saglik-sigortasi sayfasından teklif alabilirsiniz.

 

Bu Yazıyı Puanlar Mısınız ?
Bu Yazının Ortalama Puanı
[Total: 7 Average: 4.4]

bisigortaci.com Blog Editörü
Bi Yorum Yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir