Araç Kasko Sigortası

Araç Kasko Sigortası; Motorlu karayolu araçlarınızın hasara uğraması, yanması, çalınması v.b. durumlarda, mağduriyet yaşamamanız için yapılan sigorta ürünüdür.
Zaman kaybetmeyin,
Araç Kasko Sigortası için Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın
Sigortacı Ara

Araç Kasko Sigortası Nedir?

Araç Kasko Sigortası; Motorlu karayolu araçlarınızın hasara uğraması, yanması, çalınması v.b. durumlarda, mağduriyet yaşamamanız için yapılan sigorta ürünüdür.
AKS Araç Kasko Sigortası
Bisigortacı güvencesiyle

Kasko kendi aracınızı teminat altına alır

Yaptığınız Zorunlu Trafik Sigortası, karşı araçtaki hasarları karşılamaktadır. Kasko Sigortası ise sadece kendi aracınızın hasarlarını ödemektedir. Teminat durumlarına göre farklılık göstermektedir.

Araç Kasko Sigortası Teminatları Nelerdir?

Aracınızın çalınması kapsar
Aracınıza başka araçlar ile çarpışması sonucu oluşan hasarları kapsar
Aracınızda yangın çıkması durumlarını kapsar
3. kişi ve kişilerin aracınıza zarar vermesi kapsar

Araç Kasko Sigortası Ek Teminatları Nelerdir ?

Terör, doğal afetler, eskime payı,hayvanların aracınıza vereceği zaralar, yardım hizmet paketleri gibi vs ek teminatları sigortacınıza danışarak poliçenizin içine dahil edebilirsiniz.

Bu branşta hizmet veren 167 sigortacıdan online teklif alın! Size en yakın sigortacıları doğru listeyebilmemiz için konum izninizi vermelisiniz.
Konum izinleri hakkında daha fazla bilgi alın.
Şimdi Teklif Alın

Bi'Sigortacı Kullanıcı Görüşleri

Uzman sigorta danışmanlarından aldıkları hizmet sonrası kullanıcılar ne dedi?

Merhaba, internette kredi kartı kullanmaktan çekinen biriyim. Bisigortacı ile en yakın sigortacıyı bularak araç sigorta poliçemi kredi kartsız kestirdim, sonrasında Mehmet Gençkan'nı ofisinde ziyaret ederek ödememi yaptım. Kendisine vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Serdar Kirazlı

Google'da Bireysel Emeklilik Sistemini araştırken sitenizdeki sigorta danışmanı Kevser Akkaya hanıma ulaştım. Kısa bir görüşme ile aklımdaki tüm soruları cevapladı. Bisigortaci.com'dan son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Kendi sigortacımı kendim seçtim.

Volkan Demirci

Çocuğum için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmak istiyordum. Bisigortacı'ya da bu konu hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için girdim. Çevremdeki en yakın sigortacıları sıraladı ve bu sayede semtimdeki en yakın sigortacı Erol Bey ile tanıştım ve son derece memnun kaldım.

Emrah Yamanlı
Sigortacı mısınız?